banerek

Nobel z Ekonomii

Nagroda Banku Szwecji im. Alfreda Nobla w dziedzinie nauk ekonomicznych jest przyznawana przez Komitet Noblowski. Wiecie że, w 2020 roku przyznano ją już po raz 50 !!!

Ekonomia to złożone i wielowymiarowe zagadnienie,
Np. :
Ekonomia = gospodarowanie w warunkach ograniczonych zasobów
Ekonomia = analiza procesów gospodarczych
Ekonomia = badanie cen, produkcji, bezrobocia
Ekonomia = mikroekonomia + makroekonomia
… i tak można by jeszcze długo wymieniać co to jest ekonomia i czym się zajmuje.
A więc wiedza ekonomiczna jest bardzo przydatka w zarządzaniu przedsiębiorstwem czy analizie procesów rynkowych. Na naszym Wydziale Ekonomii i Zarządzania PO możesz tej wiedzy się nauczyć studiując Ekonomię, Zarządzanie czy Administrację Praktyczną.

Zaglądaj we wtorki 18.05.2021r., 25.05.2021r., 01.06.2021r. oraz 08.06.2021r. na nasz fanpage i zgarnij nagrodę – kartę prezentową do Empiku o wartości 50 zł – możesz za nią kupić co chcesz, nawet dobrą książkę z Ekonomii 😊
W najbliższy wtorek (już jutro) pojawi się na fanpage WEIZ pierwsze pytanie konkursowe dotyczące nagrody nobla z nauk ekonomicznych.
KTO WYGRYWA - Nagrody otrzymają trzej Uczestnicy, którzy w komentarzu pod postem konkursowym najszybciej udzielą prawidłowej odpowiedzi na zadane pytanie, pamiętaj, że komentarze edytowane nie będą brane pod uwagę. Wyniki ogłaszane będą w komentarzach pod postem konkursowym. Znajdą się tam także informacje o terminie i sposobie odbioru nagród.

Jeśli nie uda Ci się wygrać 18.05 pamiętaj masz jeszcze szansę na wygraną 25.05.2021r., 01 czerwca 2021r. oraz 08.06.2021r.

Koniecznie przeczytaj regulamin konkursu www.weiz.po.opole.pl/regulaminFB.

Powodzenia !!!