wdo vol2
Ruszamy z Wydarzeniem na naszym wydziałowym FB
Wirtualne Drzwi Otwarte na WEiZPO – START 5 marca 2021 r.

Witajcie na eWEiZPO!
W imieniu społeczności akademickiej Wydziału Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej zapraszamy na wydarzenie „WEiZ nas POznaj!” vol. 2.
Dokładnie rok temu zostaliśmy zmuszeni przenieść planowane na marzec 2020 roku Dni Otwarte na #WEiZPO do przestrzeni wirtualnej. Dzisiaj też tylko taka forma kontaktu z kandydatami na studia jest możliwa, ale wierzymy, że uda nam się zainteresować Was naszą ofertą :D Dzięki temu wydarzeniu, chcemy pokazać Nasz Wydział, Naszych Wykładowców, Studentów i Absolwentów, ale przede wszystkim opisać zalety studiowania na WEiZPO, a jest ich sporo!
Wydarzenie powinno pomóc w zapoznaniu się z ofertą kształcenia, zachęcić do bliższego poznania jednostki i wesprzeć w sytuacji, gdy poszukujecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania w sprawie studiów.
Wydarzenie jest dla Was – wszystkich, którzy chcą poznać WEiZowy świat (głównie uczniów szkół średnich), ale również dla Was, którzy już z nami jesteście, ale macie ochotę na więcej (np. studia II stopnia albo POdyplomówka).
Zachęcamy do śledzenia naszych postów, gdyż znajdziecie tu solidną dawkę wiedzy tematycznie związanej z Naszym Wydziałem, rozmaite ciekawostki, a także zaskakujące niespodzianki i konkursy z nagrodami.
Zapraszamy do wspólnej przygody, dzięki której POznasz nas bliżej a ekonomia, administracja czy zarządzanie to będzie Twój dobry wybór - Twój kierunek studiów.

Legenda wydarzeń:

#inspirującyPOniedziałek – inspirujemy do działania, polecamy, motywujemy, zachęcamy, zapraszamy
#kartkazkalendarza – wspominamy, obchodzimy uroczystości, celebrujemy wydarzenia
#piątekweekenduPOczątek – puszczamy wodze fantazji, jesteśmy kreatywni, odkrywamy, luzujemy
#zaWEiZowani – tylko u nas takie aktywności, tylko u nas tacy wykładowcy, studenci i absolwenci
#WEiZnasPOznaj #WEiZPO #ekonomia #zarządzanie #administracja #eWEiZPO
#WEiZPOdrodzedosukcesu