Droga Absolwentko, Drogi Absolwencie,
ten rok, jak żaden inny w historii Wydziału Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej, przyniósł nam wiele ograniczeń i konieczność przeniesienia się z codzienną aktywnością do przestrzeni on-line. Tak też w okresie od marca do czerwca realizowane były zajęcia, tak odbywały się Wasze obrony prac dyplomowych i tak chcemy (gdyż zmusza nas do tego sytuacja) spotkać się z Wami, aby uroczyście podsumować Waszą drogę studiowania. Niestety nie możemy pozwolić sobie na tradycyjne uroczyste wręczenie dyplomów.
W imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Wydziału gorąco zapraszam na Uroczyste Zakończenie Studiów, które odbędzie się 28 listopada 2020 r. (sobota) w godz. 10:00 – 12:00 w przestrzeni wirtualnej zgodnie z adresem wskazanym w szczegółowym programie. Zapraszając na Uroczystość liczę, że mimo faktu, iż spotkamy się w pokoju wirtualnym, to będzie to wyjątkowa okazja na spędzenie tego czasu razem.
Czas spędzony na uczelni to wyjątkowy okres w życiu, nie tylko dla Was, ale myślę, że bez wyjątku dla nas wszystkich. To tu w znakomitej większości zdobyliśmy wspaniałe przyjaźnie, które pozwoliły na pokonanie wielu wyzwań zarówno tych naukowych jak i dotyczących życia codziennego. Potraktujmy tę uroczystość jako spotkanie dobrych przyjaciół. Chcemy, aby każdy z Absolwentów mógł w tym dniu czuć się zupełnie wyjątkowy. To moment, kiedy możemy publicznie docenić Wasz trud i zaangażowanie. Pozwólcie nam raz jeszcze poczuć się z Was dumnymi.

Spotkanie zostanie zrealizowane w formule 3 aktywności:

Tradycyjnie uroczystość stanie się okazją do uhonorowania wybitnych osobowości, gdyż po raz kolejny rozstrzygniemy Konkurs na Najlepszego Absolwenta WEiZ. Partnerem strategicznym konkursu oraz fundatorem nagród jest firma PricewaterhouseCoopers Service Delivery Center Poland Sp. z o.o. Poniżej znajdują się zasady konkursu - zachęcam do złożenia swojej aplikacji.

Plik do pobrania:

pozdrawiam i życzę zdrowia
dr inż. Marzena Szewczuk-Stępień
Dziekan Wydziału Ekonomii i Zarządzania