Szanowni Państwo,
Studenci Wydziału Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej

Na początku chciałbym podkreślić, że w trudnym czasie, którego wszyscy doświadczamy, nauczyciele akademiccy doceniają Państwa pracę i są gotowi do pomocy. Chcemy, żeby nauka zdalna była równie skuteczna, co zajęcia w tradycyjnej formie, choć jest bardziej wymagająca dla obu stron. Zarazem prosimy o wyrozumiałość, jeżeli z powodu ograniczeń technicznych któreś zajęcia nie będą wyglądały tak, jakbyśmy chcieli. Wszyscy uczymy się synchronicznej pracy zdalnej.
Pragnę przypomnieć, że obowiązkiem studenta jest regularne (najlepiej codziennie) sprawdzanie poczty w systemie e-Student oraz zapisanie się do wszystkich przedmiotów obowiązkowych na platformie Moodle. Zapisanie na zajęcia i udział w nich są konieczne do zaliczenia poszczególnych przedmiotów i ukończenia studiów. Ponadto korzystanie z poczty w systemie e-Student jest niezbędne do zapisania się na specjalność i seminarium dyplomowe.
Zachęcam do polubienia profilu Wydziału na portalu Facebook. Jest to wiarygodne źródło aktualnych informacji o tym, co dzieje się na Wydziale, ale również na całej Uczelni. Zależy nam również, aby utrzymywać z Państwem bieżący kontakt i zapewnić jak najlepsze warunki studiowania pomimo tego, że nie spotykamy się w murach uczelni.
W razie jakichkolwiek pytań lub problemów związanych ze studiowaniem zapraszam do kontaktu. Mam nadzieję, że wspólnie dobrze wykorzystamy ten trudny czas.

 

Z pozdrowieniem,
Piotr Zamelski
prodziekan ds. dydaktyki