Czas przedświąteczny to dobra okazja żeby spotkać się w gronie najbliższych i przyjaciół. Tą samą zasadę wyznają członkowie kół naukowych działających na Wydziale Ekonomii i Zarządzania. 13 grudnia w godzinach popołudniowych studenci zrzeszeni w kołach Arafin, Maestros de la economia, Ius Publicum, Współpraca i Rozwój oraz Pracownia badań na kulturą usiedli przy wspólnym stole żeby podsumować działalność roku 2017. Warto odnotować, iż studenci nie tylko aktywnie działają w kołach, ale są wspaniałymi cukiernikami – przynieśli swoje własne wypieki by poczęstować nimi znajomych.
Była tez okazja wspomnieć niedawne wydarzenie - przedsięwzięcie Złota Setka, którego bez studentów nie dalibyśmy rady zrealizować. Dyrektor Działu Marketingu firmy ProMedia Pani Justyna Duchnowska wraz z Panem dr Łukaszem Machem (głównym analitykiem opracowywanych rankingów) wręczyli zaangażowanym pamiątkowe zaświadczenia i podziękowali za niezwykle istotny wkład. Pani dr Diana Rokita-Poskart (opiekun KN Maestros) podsumowała akcję Szlachetnej Paczki prowadzonej na WEiZ. Były pamiątkowe fotografie i rozmowy na temat najbliższych planów.
Dziekani obecni na spotkaniu podziękowali opiekunom i studentom za zaangażowanie i żywą promocję Wydziału na uczelni, w regionie i kraju. Nie od dziś wiadomo, że działalność kół naukowych to korzyść dla studentów i uczelni zatem każda słuszna inicjatywa powinna mieć duże wsparcie i takie władze wydziału zadeklarowały.