pwc

31 maja br. rozpoczęliśmy nowy, bardziej sformalizowany etap współpracy Wydziału z firmą PricewaterhouseCoopers Service Delivery Center Poland sp. z o.o. Umowę współpracy pomiędzy uczelnią a firmą, w obecności przedstawicieli władz wydziału podpisali w imieniu Politechniki Opolskiej prof. dr hab. inż. Marian Łukaniszyn – prorektor ds. nauki a ze strony firmy Pan Paweł Mleczko – dyrektor PwC.
Oficjalne spotkanie poprzedzone zostało rozmowami na temat planowanych w najbliższym czasie zadań operacyjnych, które wpiszą się w misję działania obydwu stron. W spotkaniu uczestniczyli: za strony PwC Pan Paweł Mleczko – dyrektor, Pani Monika Kopciowska oraz Pani Małgorzata Tłuczykont. Wydział reprezentowali prof. PO dr hab. inż. Janusz Wielki – dziekan oraz dr inż. Marzena Szewczuk-Stępień – prodziekan ds. współpracy i rozwoju.
Współpraca z firmą PwC trwa już od początku roku. Studenci mogą spotkać przedstawicieli firmy na Wydziale, którzy w ramach stoisk promują firmę i zachęcają do zainteresowania się podjęciem zatrudnienia po studiach, czyli dołączenia do ich zespołu. Konkurs Najlepszy Absolwent WEiZ, który rozstrzygnięty został w dniu rozdania dyplomów, również odbywał się z udziałem tego strategicznego partnera. Studenci Koła Naukowego ARAFIN mieli okazję uczestniczyć w warsztatach Work In Excell prowadzonych przez przedstawiciela PwC. Jest jeszcze Program Ambasadorski i wiele innych projektów. Jesteśmy przekonani, że wkrótce będziemy informować o kolejnych interesujących inicjatywach na linii WEiZ-PwC.